Společenské události - golfová Tour EasyChange 2018

EasyChange s.r.o. je od roku 2017 spolupořadatelem série golfových turnajů ve spolupráci s Klubem hráčů golfu České Švýcarsko (KHGCS), který působí na golfovém hřišti v Janově u Hřenska, nejlépe hodnocené „devítce“ v Česku za rok 2014.

www.golfjanov.cz   a   www.khgcs.cz

 

Nejsevernější golfové hřiště v ČR je na hranici s Národním parkem České Švýcarsko, zdejší lokalita nabízí spoustu příležitostí k relaxaci a nabrání nových sil.

         klubovna a část hřiště         pohled od hřiště na sever 

            část hřiště s klubovnou a hotelem                                                                                       pohled od hřiště na sever do skal a hlubokých údolí

 

Turnajová série EasyChange, která je o hlavní cenu Roční Fee na následující sezónu na místním hřišti, nabízí čtyři nezapomenutelné soboty.  V rámci každého turnaje jsou dále odměňování ti nejlepší ve všech kategoriích.

 

Fotografie z finálového turnaje v říjnu 2018 : fotogalerii naleznete pod tímto odkazem

Fotografie z turnaje v září 2018 : fotogalerii naleznete pod tímto odkazem

 

Součástí turnajů bývají různá zpestření, v r. 2018 např. Beat the Pro a volné lekce po turnaji s Petrem Skopovým, bývalým profesionálem, reprezentantem a nyní úspěšným trenérem GAS Hodkovičky, nebo různé ochutnávky, kupříkladu vín z regionů Čech a Moravy, letos na jamce č. 6. Další novinky připravujeme a představíme v následující sezóně.

 

   pětipar  před turnajem  mezi jamkami

 

 

Díky velkému úspěchu této akce jsme se rozhodli, že následující ročník 2019 otevřeme i pro naše aktivní smluvní klienty a partnery. Se zahájením sezóny 2019 tedy očekávejte pozvánku ve Vašem emailu.

Váš doprovod je vítán a po skončení herního klání je možné vyrazit na výlet a na průzkum tohoto malebného kraje. Pro lepší orientaci přikládáme pár důležitých odkazů k okolí :

www.ceskesvycarsko.cz

www.idecin.cz

 

 ceny turnaje vítěz série 2018

                                                                                                                               absolutní vítěz série  r. 2018 a držitel Fee zdarma na rok 2019 p. Tomáš Šimek

 

Atmosféru našich turnajů dokreslují snímky od fotografky Vlasty, jejíž práce se nám líbí a je nám velkou ctí, že s ní můžeme spolupracovat. Pokud se Vám její fotky líbí také, neváhejte navštívit web:  www.orizuru.cz