Jak to funguje

 

Zasílání peněz do zahraničí a v rámci ČR

 

 

 

Jaké měny obchodujeme, používané banky

 

 

 

Obchody jednorázově i pravidelně

 

 

 

Jak probíhají obchody

 

Standardní proces realizování plateb - zahraničních i tuzemských - pro naše smluvní klienty:

  1. Klient zadá příkaz ke konverzi přímo na webu v tzn. Klientské zóně, kde uvede všechny potřebné údaje. Není potřeba volat makléři, vše lze vyřídit z počítače či z chytrého telefonu. 
  2. Klient je e-mailem informován o přijmutí příkazu společností. Zároveň je klient vyzván k zaslání finančních prostředků na sběrný účet společnosti a na e-mail obdrží konfirmaci obchodu (účetní doklad o sjednaném obchodu) s rekapitulací všech podrobností (kurz, měny, částky, účty aj.).
  3. Klient odešle finanční prostředky na sběrný účet společnosti bankovním převodem. 
    - Jakmile klientovu platbu zaregistrujeme připsanou a zkontrolujeme správnost výše a variabilního symbolu, přijde klientovi automatická zpráva e-mailem, že prostředky byly připsány.
  4. Poté společnost Easychange odešle konvertovanou měnu na cílový účet. Cílový účet může být buď účet klienta, nebo i účet třetí osoby (dodavatele apod.).
    - Pokud jsou finanční prostředky klienta připsány na sběrném účtu EasyChange alespoň hodinu před koncem provozní doby, jsou ještě v rámci daného pracovního dne odeslány ve vypořádávacím cyklu, který probíhá ještě v čase do konce provozní doby.  V případě pozdějšího připsání jsou prostředky námi odeslány až následující pracovní den. Upozorňujeme ovšem, že některé tuzemské banky mají pro převody cizích měn limitní čas jen do 14:59. 
    - Po odeslání platby na cílový účet přijde klientovi vždy na e-mail PDF doklad o vypořádání celého obchodu.

 

 

Kurzy měn

 

 

 

 

Poplatky

 

 

 

Staňte se klientem i Vy

 

Online formulář Vás provede krok za krokem vyplněním všech údajů smlouvy, abyste nic neopoměli. Uzavřít rámcovou smlouvu lze i na dálku bez nutnosti osobní návštěvy pobočky společnosti.